Anell lliscant de microbrida DHS012-18
Descripció breu:
  1. La sèrie DHS012 és un anell lliscant d'eix sòlid amb un diàmetre exterior de 12 mm i una brida.
Detall del producte
Etiquetes de producte
Descripció de l'anell lliscant de microbrida DHS012 -18
Sèrie Ingiant DHS012 amb un diàmetre exterior de 12 mm, consta d'un anell lliscant conductor de precisió integral d'1 a 48 canals, admet la transmissió mixta de senyal i potència, pot personalitzar el nombre de circuits i el voltatge de corrent segons els models estàndard.
Aplicacions típiques
Descripció del nom del producte
DHS012-18-2A
  1. (1) Tipus de producte: DH: anell lliscant elèctric
  2. (2) Mètode d'instal·lació: S: anell lliscant d'eix sòlid
  3. (3) Diàmetre exterior de l'anell lliscant de l'eix sòlid: 12-12 mm
  4. (4) Circuits totals: 18-18 circuits
Dibuix estàndard 2D de l'anell lliscant de microbrida DHS012-18
DHS012-6-1A
Paràmetres tècnics de l'anell lliscant de microbrida DHS012-18
Taula de graus del producte
Grau del producte Velocitat de treball Vida laboral
General 0~200 rpm 10 milions de revolucions
Industrial 300~1000 rpm 30 milions de revolucions
Paràmetres tècnics
Tècnica elèctrica Tècnica mecànica
Paràmetres Valor Paràmetres Valor
Nombre d'anells 18 anell o personalitzat Temperatura de treball -20 ℃~+70 ℃
Corrent nominal 2A Humitat de treball <70%
Tensió nominal 0~240VAC/VDC Nivell de protecció IP51
Resistència d'aïllament ≥250 μΩ a 500 V CC Material de la closca acer inoxidable
Resistència d'aïllament 220 V CA a 50 Hz, 60 s, 2 mA Material de contacte elèctric Metalls preciosos
Valor de canvi de resistència dinàmica <10mΩ Especificació del plom 5A per circuit amb AF-0,35 mm²,
descans amb AF-0,15 mm²
Velocitat de treball 0-100 rpm Longitud del cable 500 mm + 20 mm
Taula d'especificacions del filferro de l'anell lliscant de microbrida DHS012-18
Taula d'especificacions de cables
Corrent nominal Mida del cable
(AWG)
Mida del conductor
(mm²)
Color del cable Diàmetre del filferro
≤2A AWG26# 0,15 Vermell, groc, negre, blau, verd, blanc,
marró, gris, taronja, porpra, clar, vermell, transparent
Φ1
3A AWG24# 0,2 Vermell, groc, negre, blau, verd, blanc, marró, gris, taronja, porpra, clar, vermell, transparent, blau blanc, blanc vermell Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Vermell, groc, negre, blau, verd, blanc, marró, gris, taronja, porpra, clar, vermell, transparent, blau blanc, blanc vermell Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Vermell, groc Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Vermell, groc, negre, marró, verd, blanc, blau, gris, taronja, lila Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Vermell, groc, negre, marró, verd, blanc Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Vermell, groc, negre, marró, verd, blanc Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Vermell, groc, negre, marró, verd, blanc Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Vermell, groc, negre, blau Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Vermell Φ4.2
>30A Utilitzeu diversos cables AWG12# o diversos cables AWG10# en paral·lel
Descripció de la longitud del cable conductor:
1.500+20 mm (Requisit general: Mesureu la longitud del cable des de la cara final del forat de sortida del cable dels anells interior i exterior de l'anell lliscant).
2. Longitud segons les necessitats del client: L<1000mm, Standard L+20mm
L>1000 mm, L estàndard + 50 mm
L>5000 mm, L estàndard + 100 mm